Untitled document

Aliuminio rėmų angarų konstrukcijų paskirtis ir pranašumai: ekonomiškiausias sumontavimas, demontavimas ir transportavimas, todėl jie apskaičiuoti ne pilnai sniego apkrovai (nuo 0 kN/m2 iki 1,25 kN/m2), o rėmų gamybai naudojamas lengvesnis lydinys - aliuminis. Vėjo apkrovos atitinka STR reikalavimus (32 m/s).

Tai reiškia, kad eksploatuojant aliuminio konstrukcijų angarą žiemos laikotarpiu būtina (yra teorinis, poreikis, kadangi sniegas nuslysta nuo tentinės stogo dangos) užtikrinti kad kritulių kiekis neviršytu mūsų pateiktų apkrovų, ir tai, kad tokiam pastatui negalėsite gauti leidimo statybai ir pripažinti tinkamų jį naudoti.

Planuojant demontuoti angarą rečiau nei keletą kartų per metus rekomenduojame įsigyti metalinių konstrukcijų angarą. Minėtų konstrukcijų dangos eksploatacijos laikotarpis yra keletą kartu ilgesnis, kadangi uždanga gaminama iš sunkesnės ir patvaresnės medžiagos, yra vientisa, įtempiama dvejomis kryptimis, neliečia angaro skersinių ilginių.

Pasirinkti angaro konstrukciją Jus galite iš mūsų siūlomų standartinių modelių pasirenkant pageidaujamus matmenys ir sniego apkrovas. Kuo mažesne sniego apkrova, tuo mažesne angaro kaina.

Surinkimo principas

Aliuminio rėmų konstrukcijų angaro nuotraukos »
Patikslinus angaro komplektaciją ir išsiuntus paklausimą - komercinį pasiūlymą gausite nedelsiant (dažniausiai vienos darbo dienos laikotarpyje).

Taip Ne
Projekto finansavimas:

 

Untitled document

© UAB "Vingidos Konstrukcijos" - Angarų gamybos kompanija nuo 1999. Tel: +370 676 43830